PROGRAM

Gudbrandsdal Musikkfest 4.-7.oktober

20 konserter //
3 gratiskonserter //
2 festkonserter //
2 festmiddager //
1 musikalsk bryllup 

Lillehammer // Gausdal // Øyer // Ringebu // Sør-Fron // Nord-Fron // Sel // Dovre // Lom 

Scroll nedover eller klikk ønsket dato:


Onsdag 4. oktober
Torsdag 5. oktober
Fredag 6. oktober
Lørdag 7. oktober


Onsdag 10. oktober

UTSOLGT

ÅPNINGSKONSERT: Trondheimsolistene Kvartett // Ingeborg Dalheim // Gunnhild Tønder

Viewpoint Snøhetta - Dovre
10. Oktober 14:00

Les mer
Utsolgt
FÅ BILLETTER

Midtli & Lie // Dalheim & Tønder // Trondheimsolistene Kvartett

Dovre Kirke
10. Oktober 19:00

Les mer
Billett
UTSOLGT

Ragnhild Hemsing // Knut Buen // Solfrid K Grønbeck // Sondre Moshagen

Liaskulen - Lom
10. Oktober 19:00

Les mer
Utsolgt
UTSOLGT

Solveig Kringlebotn // Ingrid Andsnes // Aslak Brimi // Geir Marius Thorud

Bjerkebæk - Lillehammer
10. Oktober 19:00

Les mer
Utsolgt
FÅ BILLETTER

Aage Kvalbein // Sigstein Folgerø // Mjelva & Rydvall

Vinstra vidaregåande skule
10. Oktober 19:00

Les mer
Billett

Torsdag 11. oktober

Arve Tellefsen // Kjetil Bjerkestrand // Gratis

Lillehammer Kunstmuseum
11. Oktober 11:00

Les mer
Gratis
UTSOLGT

Fjelltapas med musikk og omvisning

Skåbu Fjellhotell
11. Oktober 17:00

Les mer
Utsolgt
UTSOLGT

HYTTEKONSERT // Arve Tellefsen // Knut Buen

Tellefsens hytte - Gålå
11. Oktober 19:00

Les mer
Utsolgt
UTSOLGT

Ragnhild Hemsing // Astrid Sulheim // Margit Myhr // Solfrid K. Grønbeck

Skåbu kirke
11. Oktober 19:00

Les mer
Utsolgt
FÅ BILLETTER

Aage Kvalbein // Sigstein Folgerø // Mari Midtli // Jo Asgeir Lie

Aulestad - Gausdal
11. Oktober 19:00

Les mer
Billett
UTSOLGT

Solveig Kringlebotn // Wolfgang Plagge // Trondheimsolistene Kvartett // Bødtker m.fl.

Lonbakken Mek - Otta
11. Oktober 19:00

Les mer
Utsolgt
UTSOLGT

Trondheimsolistene Kvartett // Aslak Brimi // Geir Marius Thorud

Venabygd Fjellkapell
11. Oktober 19:00

Les mer
Utsolgt

Fredag 12. oktober

Arve Tellefsen // Kjetil Bjerkestrand // Sondre Moshagen // Gratis

Røsslyngsetra på Gålå
12. Oktober 12:00

Les mer
Gratis
FÅ BILLETTER

Aasmund Nordstoga // Åsmund Reistad // Mons Michael Thommesen // Sigstein Folgerø

Skei fjellkirke - Gausdal
12. Oktober 14:00

Les mer
Billett
FÅ BILLETTER

Gastronomisk forspill // kjøkkensjef Wenche Kvebu // Aasmund Nordstoga m.fl.

Rudi Gard - Sør-Fron
12. Oktober 18:00

Les mer
Billett

Ragnhild Hemsing // Knut Buen // Lie & Rustad // Grønbeck

Nermo Hotell - Øyer
12. Oktober 19:00

Les mer
Billett

STORKONSERT // Trondheimsolistene // Midtli // Tellefsen // Kvalbein // Bjelland //Brimi

Rudi Gard - Sør-Fron
12. Oktober 20:00

Les mer
Billett

Etterspell // Kål // Øl // Gode spelemenn

Rudi Gard - Sør-Fron
12. Oktober 22:00

Les mer
Gratis

Lørdag 13. oktober

Aasmund Nordstoga // Åsmund Reistad // Gratis

Landsbyscena - Ringebu
13. Oktober 11:00

Les mer
Gratis

MUSIKKFESTBRYLLUP // Tellefsen // Bjerkestrand // Rudi & Lie // Schulga

Sør-Fron kirke
13. Oktober 13:00

Les mer
Gratis

Sein lunsjkonsert // Sveinung Bjelland // Ann-Helen Moen

Vinstra vidaregåande skule
13. Oktober 14:00

Les mer
Billett

KIRKEKONSERT / Tellefsen / Bjerkestrand / Moen / Roggen / Trondheimsolistene / Kvarts

Sør-Fron kirke
13. Oktober 19:00

Les mer
Billett

Etterspell // Kål // Øl // Gode spelemenn

Rudi Gard - Sør-Fron
13. Oktober 21:00

Les mer
Gratis