PROGRAM 2021

Vi speler opp, møt opp! 

Gudbrandsdal Musikkfest byr på16 unike konsertar på eventyrlege konsertarenaer som Ment kjeramikkverkstad ved Lågen, Flye 1389 på toppen av Valdresflye, i osten på Avdemsbue, kappellet på kunstnargarden Sandbu i Vågå og Felleskjøpet sin hall på Otta – for å nemne nokon.

Nytt i haust er komplette musikkfestpakker med konsert, overnatting og mat frå øvste hylle. Gled dykk!  

Lillehammer | Fåberg | Ringebu | Sør-Fron | Skåbu | Otta | Vågå | Valdresflye | Lesja

Torsdag 7. oktober

FÅ BILLETTER

Åpningskonsert | Valdresflye

Flye 1389
7. Oktober 13:00

Les mer
Billett
FÅ BILLETTER

Lunsjkonsert | Ingfrid Nyhus og Gjermund Larsen | Avdemsbue

Avdemsbue
7. Oktober 14:00

Les mer
Billett
FÅ BILLETTER

MENT for verden | Eike, Rudi, Thorsen, Løvlid & Lie | Konsert & omvisning

Ment på Fåberg
7. Oktober 18:00

Les mer
Billett

Mezzosopran Ingeborg Schübeler Gillebo | Elevar frå musikklinja ved Vinstra VGS

Rudi Gard - Sør-Fron
7. Oktober 19:00

Les mer
Billett

Folk, jazz og røvere | Gjevre, Odde, Vårdal & Georg Reiss | Spidsbergseter

Spidsbergseter Resort Rondane
7. Oktober 19:00

Les mer
Billett

Meistermøte | Bratland, Kleive, Nyhus, Larsen | Lesja barnekor

Lesja Kyrkje
7. Oktober 19:00

Les mer
Billett

Fredag 8. oktober

Gratis pop up | Carstensen & Kvernberg på veg til fjells | Fabrikken Lillehammer


8. Oktober 11:00

Les mer
Gratis

Gratis pop up | Carstensen og Kvernberg på tur til fjells | Hev Ringebu


8. Oktober 13:00

Les mer
Gratis

Klassisk som Banken | Ingeborg Schübeler Gillebo & Lina Braaten

Kafé Banken, Lillehammer
8. Oktober 16:00

Les mer
Billett

Storkonsert Sør-Fron kirke | Haagenrud, Bjelland, Thorsen, Løvlid, Gimmestad & Stensvold tolkar Franz Schubert

Sør-Fron kirke
8. Oktober 19:00

Les mer
Billett

Meistermøte | Nyhus, Bratland, Kleive & Larsen | Øyer barnekor

Øyer Kirke
8. Oktober 19:00

Les mer
Billett
UTSOLGT

Gammalgrass på Gålå | Stian Carstensen | Ola Kvernberg

Høyloftet på Gålå
8. Oktober 21:00

Les mer
Utsolgt

Musikalsk toppmøte | Gjevre, Odde, Vårdal & Georg Reiss | Skåbu kyrkje

Skåbu kirke
8. Oktober 21:00

Les mer
Billett

Musikkfest | Barokksolistene med Alehouse Sessions | Etterspell med Vågå spelemannslag.

Vågåhallen
8. Oktober 21:00

Les mer
Billett

Laurdag 9. oktober

Traktormusikalsk verkstad | Barokksolistene og andre solistar | Felleskjøpet Otta

Felleskjøpet på Otta
9. Oktober 13:00

Les mer
Billett
UTSOLGT

Kapellkonsert | Ingeborg Schübeler Gillebo & Lina Braaten | Sandbu i Vågå

Sandbu Kapell
9. Oktober 17:00

Les mer
Utsolgt

Romanser i kyrkja | Bjelland, Haagenrud, Thorsen, Løvlid, Gimmestad & Stensvold tolkar Schubert

Lillehammer Kirke
9. Oktober 19:00

Les mer
Billett

Etterspell & siste sprell | Barokksolistene | Mukampen Spelemannslag

Rudi Gard - Sør-Fron
9. Oktober 20:00

Les mer
Billett